Vyhľadať

Podnikatelia v obci

Lekáreň Zdravie

Lekáreň Zdravie bola založená v roku 1993 a prevádzkuje ju spoločnosť Zdravie s.r.o. Nachádzame sa na Partizánskej ceste v Banskej Bystrici, vzdialení len 7 minút peši od železničnej, či autobusovej stanice.

Svojim klientom ponúkame široký výber lekárenského sortimentu pre Vaše zdravie a zdravie Vašich blízkych. V priestoroch našej lekárne prevádzkujú svoje služby aj dve všeobecné lekárky.

Stavebniny Trvalec

Stavebniny Trvalec prinášajú svojim zákazníkom predovšetkým vysokú kvalitu a odbornosť služieb – či už potrebujete poradiť s výberom správneho produktu alebo samotnou realizáciou, môžete sa spoľahnúť, že v týchto stavebninách nájdete presne to čo hľadáte. 

Samozrejmosťou je široký sortiment najrôznejších produktov od rokmi overených dodávateľov. Nájdete u nás materiály na hrubú stavbu, sypké materiály, dlažby a betónové výrobky, stavebnú oceľ, chémiu a mnoho ďalšieho.  

IBV Horné Hámre

Naša spoločnosť ponúka na predaj slnečné pozemky s prekrásnym výhľadom na okolité hory v pokojnej a tichej lokalite Horných Hámrov.

Design Project s.r.o. sa ďalej taktiež zaoberá projektovaním rodinných domov, bytových domov a polyfunkčných objektov. Zabezpečujeme taktiež kompletnú inžiniersku činnosť pri vybavovaní stavebných povolení. 

Ing. Vladimír Majsniar, PhD – 0907 568 654

Ing. Peter Slašťan – 0907 811 588

Cvanga kuchyne

Stolárstvo Cvanga kuchyne – Vladimír Cvanga pre Vás zabezpečuje výrobu kuchýň a nábytku na mieru.

Župkov 297/16
966 71 Horné Hámre

Prevádzka: 
Budova COOP Jednoty
Horné Hámre 131

email: vlado718@gmail.com
tel: 0908 230 117

Pekný les

Vážení občania, blíži sa obdobie daňových priznaní a pokiaľ ste sa ešte nerozhodli komu darujete svoje dve percentá z dane, budeme radi ak zvážite podporu pre neziskovú organizáciu Stefani, ktorá zastrešuje projekt „Pekný les“. Nižiše si môžete prezrieť aké aktivity plánujú a čo všetko pre Vás organizácia pripravuje.

SHR Miloš Tadian

Poľnohospodárska prvovýroba a poľnohospodárske produkty.

Zemné a výkopové práce všetkého druhu a búracie práce.

Mobil: 0915 271 084 , 0940 887 211

Chýba tu Vaša firma? Kontaktujte nás

Ing. Michal Lipjansky

michallipjansky@gmail.com
tel.č.:0948 455 361

Skip to content