Vyhľadať

VISEGRAD 4 BICYCLE RACE 2024 & RESPECT LADIES RACE SLOVAKIA 2024

Mesto Nová Baňa vás pozýva na ďalší ročník medzinárodných cyklistických pretekov VISEGRAD 4 BICYCLE RACE 2024 & RESPECT LADIES RACE SLOVAKIA 2024, ktorý sa opäť bude konať v meste Nová Baňa s prejazdom pelotónu i vo vašej obci. 

Podujatie sa uskutoční v dňoch 6. a 7.7.2024 pod záštitou ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky i župana Banskobystrického samosprávneho kraja. V sobotu 6. júla o 15.00 hod. bude slávnostný štart medzinárodných cyklistických pretekov žien a v nedeľu 7. júla o 13.00 hod. bude slávnostný štart medzinárodných cyklistických pretekov mužov.  

V sobotu obohatíme športové dianie tradične o Detské preteky. Po vyhodnotení cyklistických pretekov žien spoločne otvoríme tohtoročné KULTÚRNE LETO v meste na námestí koncertom  skupiny MEDIAL BANANA, ktorá je ikonou domácej reggae scény.

Počas obidvoch dní je pre návštevníkov medzinárodného podujatia na mestskom trhovisku pripravené občerstvenie i nafukovacia skákacia atrakcia, ktorá zaručene vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Veríme, že sa na toto športovo-spoločenské podujatie tešíte spolu s nami a prídete si užiť jeho jedinečnú atmosféru.

Tešíme sa na každého z vás.

Informácie o prejazde cyklistického pelotónu

Skip to content